ГОЛОВНА ПРО КОЛЕДЖ АБІТУРІЄНТАМ СТУДЕНТАМ КОНТАКТИ
 ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ
5.05020202
5.05060101
5.05060301
5.05070101
5.04010601
5.03050801
СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 5.05060301

МОНТАЖ І ЕКСПЛУАТАЦІЯ ТЕПЛОЕНЕРГЕТИЧНОГО УСТАТКУВАННЯ АТОМНИХ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ

Київський енергетичний коледж готує спеціалістів для атомних електростанцій з 1973 р. Перший набір був здійснений в 1973 р. за спеціальністю 0323 "Монтаж і експлуатація парогенеруючих установок атомних електростанцій". У 1982 та 1983 рр. замість спеціальності 0323 впроваджено дві спеціальності: 0324 "Монтаж парогенеруючих установок атомних електростанцій" та 0325 "Парогенеруючі установки та пристрої атомних електростанцій". З 1994 р. спеціалістів для атомних станцій коледж готує за спеціальністю 0601 "Монтаж парогенеруючих установок та пристроїв атомних електростанцій", з 1998 р. за спеціальністю 5.090515 "Монтаж і експлуатація теплоенергетичного устаткування АЕС". З 2007 року до сьогодні код спеціальності змінено на 5.05060301

Навчання здійснюється лише за денною формою на базі загальної середньої освіти за державним замовленням та на контрактній основі. Підготовку студентів з названої спеціальності здійснює теплоенергетичне відділення.

Випускники ПТУ зараховуються на споріднені спеціальності без сертифікатів за результатами фахового випробування (за скороченим терміном навчання).

Матеріально-технічна база повністю відповідає вимогам навчального процесу. Всі лабораторії і кабінети забезпечені необхідним обладнанням, приладами, інструментами, макетами, стендами. Навчально-методичне забезпечення підготовки фахівців зі спеціальності 5.05060301 "Монтаж і експлуатація теплоенергетичного устаткування АЕС" у повному обсязі забезпечує випуск фахівців названої спеціальності.

На відділенні налагоджена співпраця з науковими установами, вищими навчальними закладами III-IV рівня акредитації та підприємствами галузі. Ця співпраця дозволяє студентам мати бази практики, проходити стажування та працювати, використовуючи набуті знання, спілкуватися та переймати досвід професіоналів та після закінчення продовжити навчання ВНЗ III-IV рівня акредитації (за скороченим терміном без сертифікатів).
Студенти відділення беруть активну участь і здобувають призові місця в олімпіадах та конкурсах технічної творчості.

Практика підтвердила ефективність навчального процесу на відділенні - випускники мають високу професійну репутацію на вітчизняних ринках праці.

Випускники відділення готуються до професійної діяльності в галузі монтажу і експлуатації ( обслуговування, ремонт і налагодження ) теплоенергетичного устаткування атомних електростанцій і отримують кваліфікацію технік-теплотехнік. Технік-теплотехнік виконує професійні функції на атомних електростанціях, в монтажних і проектно-конструкторських організаціях та науково-дослідних інститутах - на посадах техніка, монтажника, машиніста парових турбін, машиніста енергоблоку, майстра виробничої дільниці.

За роки існування спеціальності підготовлено близько півтори тисячі спеціалістів. Випускники відділення працюють на посадах, що відповідають кваліфікаційній характеристиці, на таких станціях, як Хмельницька АЕС, Рівненська АЕС, Південноукраїнська АЕС, Запорізька АЕС, та на підприємствах ВАТ "Південтеплоенергомонтаж", ВАТ "Київенергоремонт", Київські ТЕЦ-5, ТЕЦ-6, АЕК "Київенерго", на багатьох інших підприємствах Міненерго та народного господарства України. Щорічно більшість випускників відділення продовжують навчання у вищих навчальних закладах 3-4 рівнів акредитації. З кожним роком кількість випускників, які продовжують навчання в університетах, зростає.

Після закінчення коледжу випускники розподіляються на роботу за спеціальністю.

ГОЛОВНА ПРО КОЛЕДЖ АБІТУРІЄНТАМ СТУДЕНТАМ КОНТАКТИ
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов